top of page

DREAM SECURITY - PLATFORM 

Инновационная платформа безопасности, которая автоматизирует основные процессы в охранных компаниях. Упрощая контроль и управление группами быстрого реагирования, повышает их эффективность. Позволяет оказывать клиентам новые услуги, а также управлять взаимоотношениями с партнерами. 

DreamSecurity_Work.jpg

01. ПЕРЕВАГИ

АВТОМАТИЗАЦІЯ - НАШЕ ПОКЛИКАННЯ

Ми покращили та змінили стандартні процеси охоронних компаній, надали можливість швидко та просто впроваджувати інновації у роботі та наданні нових послуг. 

yZygONrUBe8_2x_1x.jpg


ІННОВАЦІЇ

Основа успішності проектів Dream Security - у використанні інноваційних технологій при розробці платформи та клієнтських програм

p3Pj7jOYvnM_2x_1x.jpg


ШВИДКІСТЬ

Змінюємо звичні підходи в управлінні групами швидкого реагування, а також надання допомоги клієнтам

hpjSkU2UYSU_2x_2x_1x.jpg


КОНТРОЛЬ

Деталізовані звіти та автоматична фіксація подій: відправлення та прийняття тривоги, прибуття на місце, заповнення звітів за результатом

PcDGGex9-jA_2x_1x.jpg


ПРИБУТОК

Надання клієнтам інноваційних та технологічних послуг: особистої безпеки та охорони автотранспорту

02. ФУНКЦІЇ

ОДИН РАЗ ВПРОВАДИВШИ - ВИКОРИСТОВУЄШ КОЖНИЙ ДЕНЬ


​Платформа Dream Security розвивається разом із ринком охоронних послуг, впроваджуючи новітні рішення та підходи.

ВІДПРАВЛЕННЯ 

ГРУПИ ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ

Dream Security автоматично визначить ГБР, яка найшвидше дістанеться об'єкта, з урахуванням пробок та дорожньої ситуації або дасть можливість вибрати конкретну групу оператору.

ДЕТАЛІЗОВАНА
КАРТКА ОБ'ЄКУВАННЯ

 

Разом з розташуванням ГБР отримає деталізовану карту об'єкта, яка може містити: фотографії, схеми, опис, контакти для зв'язку, зони охорони, що спрацювали.

МАРШРУТ СЛІДУВАННЯ
ПРІОРИТЕТ ШВИДКОГО ПРИБУТТЯ

 

На планшеті у ГБР відобразиться маршрут проходження до об'єкта з пріоритетом якнайшвидшого прибуття, враховуючи при розрахунку пробки та дорожню ситуацію.

МОЖЛИВОСТІ ПАРТНЕРСТВА ТА СПІЛЬНЕ РЕАГУВАННЯ

Розширення зони реагування, відправка ГБР партнера на свої об'єкти, статистика реагування на ці відправки. Взаємодопомога в екстрених ситуаціях. Підвищення якості сервісу за рахунок об'єднання та доповнення.

ФІКСУЄМО КОЖНУ
ПОДІЮ

 

Весь процес реагування на тривоги автоматично фіксується у системі. Ви зможете контролювати: отримання тривоги, маршрут проходження, прибуття ГБР до об'єкта, звіт про виконану роботу.

ВІДСУТНІСТЬ ВИТРАТ
НА ОБСЛУГОВУВАННЯ ПЛАТФОРМИ

Жодних витрат на підтримку та обслуговування системи з боку охоронних компаній. Серверна інфраструктура, технічна підтримка, регулярні оновлення, а також гарантія доступності 24/7/365 – забезпечується фахівцями Dream Security.

03. УПРАВЛІННЯ ГРУПАМИ ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ

КЕРУВАТИ ГШР - ПРОСТО

РОЗМІЩЕННЯ І СТАН ГШР

Вся інформація про поточне місце розташування, а також статуси групи реагування доступні 24/7 компетентним співробітникам Вашої компанії. Ви завжди знаєте, де і чим зайнята ваша група швидкого реагування, а саме: вільна, їде на завдання, прибула до місця виклику та інша корисна інформація, яка спрощує повсякденні завдання.

155000+

здійснено виїздів ГШР

ВІДПРАВЛЕННЯ ГШР ПРИ ТРИВОГІ

Завдяки Dream Security, оператор може здійснити відправку групи швидкого реагування та направити всю необхідну інформацію про тривогу та об'єкт прямо на планшет. Тим самим прискорить процес реагування та проконтролює своєчасне прибуття, а охоронна платформа самостійно вкаже маршрут ГБР із пріоритетом якнайшвидшого прибуття, враховуючи пробки та дорожню ситуацію.

20 секунд

від тривоги до виїзду

04. ОБ'ЄДНАННЯ І КООПЕРАЦІЯ

  ВЗАЄМОДОПОМОГА І ПАРТНЕРСТВО

Напевно, у Вас вже є партнери, з якими Ви допомагаєте одне одному реагувати на тривожні події в тих містах, де немає Ваших груп реагування або на територіях з підвищеним навантаженням. А якщо таких ще немає, то можливо це з тієї причини, що Ви не можете гарантувати своїм клієнтам швидке та якісне реагування, коли його здійснює інша охоронна компанія.

Наша платформа дозволяє об'єднувати зусилля, допомагати та підстрахувати один одного при реагуванні на тривожні події.

За особистої домовленості з партнерами Ви зможете обмінюватися інформацією про тривожні події та спрямовувати ГБР до об'єктів просто і швидко - лише один клік.

05. НОВА ПОСЛУГА

ОСОБИСТА БЕЗПЕКА

Наша платформа дозволяє надавати інноваційну послугу особистої безпеки Вашим клієнтам максимально спростивши процес отримання послуги клієнтам.

ВИКЛИК ДОПОМОГИ

У разі, коли життю чи здоров'ю загрожує небезпека, клієнт натискає тривожну кнопку у смартфоні. Система автоматично спрямовує ГБР, яка найшвидше дістанеться клієнту з урахуванням пробок та дорожньої ситуації.

ПІСЛЯ ПРИЙНЯТТЯ ТРИВОГИ

Група швидкого реагування виїжджає до місця розташування клієнта за маршрутом з пріоритетом якнайшвидшого прибуття, відстежує всі переміщення клієнта в реальному часі та бачить його актуальну анкету.

АНКЕТА КЛІЄНТА

Включає ФОТО, ПІБ, номер телефону, контактні дані рідних і близьких, групу крові, зріст, вагу, особливі прикмети, а також домашні, робочі та інші адреси.

ПРИБУВШИ НА МІСЦЕ

Надає допомогу у відповідності до Закону України "Про Охоронну Діяльність, у тому числі: протидіє правопорушникам, застосовують заходи фізичного впливу, а також спеціальні засоби, повідомляє органи національної поліції про скоєння цими особами кримінального чи адміністративного правопорушення тощо.

ОПЛАТА ЗА СЕРВІС

При підключенні до сервісу клієнт оплачує абонентську плату за використання сервісу. Після отримання допомоги з картки клієнта автоматично здійснюється оплата вартості послуг виїзду групи швидкого реагування.

06. ТРАНСПОРТ ПІД ОХОРОННОЮ

ОХОРОНА АВТОМОБІЛІВ - ПРОСТО


Під керуванням охоронною системою Dream Security, автомобіль самостійно викличе допомогу, коли його спробують: взломати, викрасти, евакуювати. 

ВИЯВЛЕННЯ ПОГРОЗ

Автоматично визначає спроби: злому, викрадення, евакуації, глушення радіосигналів. Ідентифікує водія, який перебуває за кермом. Автоматично викликає групу швидкого реагування та повідомляє власника автомобіля.

МОНІТОРИНГ 24/7
Оператор та групи швидкого реагування отримують сигнали тривоги, можуть відстежувати місцезнаходження та статуси всіх систем автомобіля, за необхідності заблокувати двигун, а також взаємодіяти з клієнтами.

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК
Отримання повідомлень про тривоги та зміни статусів автомобіля, відображення поточного місця розташування та історії переміщення. Управління системами автомобіля: постановка/зняття з охорони, відкриття багажника, автозапуск та блокування двигуна та багато іншого.

ДОДАТОК ГБР
При отриманні тривоги, відображення в реальному часі: місце розташування та інформація про статус автомобіля (двері, датчики, запалювання), відображення інформації про водія та довірених осіб. Можливість дистанційно заблокувати двигун.

07. НОВИМ ПАРТЕНРАМ

ПЕРЕВАГИ

  • Найкращі технологічні інновації

  • Автоматизація охоронного бізнесу

  • Підвищення якості та швидкості внутрішніх процесів 

  • Надання нових послуг: "Особиста безпека" та "Охорона Автотранспорту"

Стати нашим партнером - заповніть форму або зв'яжіться з нами!

Стати партнером

Заповніть форму і Ви зможете оцінити всі переваги використання новітніх технологій!

Дякуємо, ми повернемося з пропозицією

Наші контакти

Адреса

Україна, м. Київ

пр. Володимира Івасюка, 6А К2

Контакти

+380 44 333 71 77

Ми працюємо

Сервіс

Офіс

24/7

9:00  – 18:00 

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram
bottom of page