top of page

Що таке Shadow?

Революційне рішення для забезпечення безпеки та контролю Вашого автотраспорту та інших цінних активів, яке поєднує високоякісне обладнання Teltonika TAT100 та інноваційне програмне забезпечення Dream Security.

Створений для максимальної надійності та ефективності GPS-маяк Teltonika TAT100 забезпечує точне визначення місця розташування Вашого автомобіля, а програмне забезпечення Dream Security надає зручні та потужні функції для моніторингу та керування безпекою Вашого автотраспорту та інших цінних активів.

About Us

Переваги Shadow

Простота використання: Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс Dream Security дозволяє легко налаштувати та контролювати Ваш GPS-маяк без необхідності додаткових навичок.

Довгострокова автономність: З батареєю тривалістю роботи до 36 місяців*, Teltonika TAT100 забезпечує безперервне стеження та контроль навіть у найвіддаленіших місцях.

Миттєві повідомлення: Cповіщення про події в режимі реального часу: вхід/вихід з геозон, від'єднання**, низький заряд батареї.

Глобальне охоплення: Завдяки якісному GPS-модулю та сумісності з системами GALILEO, BEIDOU, GLONASS, LBS TAT100 забезпечує надійне та точне позиціонування у будь-якій точці світу.

Водонепроникний корпус: Teltonika TAT100 розроблений для використання в найсуворіших умовах і має високий ступінь захисту від пилу та води IP68***.

The App

ЗРУЧНИЙ МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК 

Керуй Shadow зі смартфона: контроль поточного розташування та перегляд історії пересування, налаштування геозон та отримання повідомлень, керування розкладом відправлення даних та режимами роботи. 

Google_Play_Store-UA.png
App_Store-UA.png
Dream Security_shadow.png
Features

На зв'язку по всьому світу

Покриття охоплює 134+ країни в Африці, Азії, Європі, Америці та Океанії

Shadow від Dream Security обладнана SIM - "Teltonika Global Plan", яка забезпечує надійний зв'язок у всьому світі без додаткових витрат.

Завжди на зв'язку

Автоматичне перемикання між мережами різних операторів допоможе завжди бути на зв'язку при переміщенні між країнами або в умовах нестабільного покриття, оскільки забезпечує безперервне з'єднання та оптимальний сигнал.

sim_white.png

SIM для IoT

Гарантує стійкість роботи пристрою навіть за екстремальних температурних умов. Такий підхід підвищує точність відстеження та забезпечує безперебійний зв'язок у складних кліматичних умовах. Гарантовано прцює від -25℃ до +85℃.

5 років

без поповнення

Спеціально розроблений для девайсів Teltonika та розрахований на 1500 відправок даних, та необмежену кількість СМС повідомлень, може працювати 5 років або до використання лімітів. 

Технічні
характеристики

Size_fon3.jpg

Технології

GSM/GPRS/GNSS/BLUETOOTH

GNSS

GPS, GALILEO, BEIDOU, GLONASS - 33 chanel

Внутрішня батарея

Змінна батарея Li-SOCl2 з надзвичайно низьким саморозрядом, 7,2 В 2200 мАг (є версія 10,8 В 2200 мАг)

Розміри

78 x 63 x 28 мм (Д x Ш x В), 119 г 

Сертифікація та допуски

CE/RED E-Mark EAC UKCA UA.TR REACH

ttt.png

Shadow
від Dream Security**

До 36 місяців автономної роботи

Зручний мобільний додаток 

Teltonika Global Plan на 5 років

Збереження історії 36 місяців

4 490 ГРН*

5 190 ГРН

* Акційна ціна діє до 31.07.2023 року

**Обладнання Teltonika TAT100 + мобільний додаток
Dream Security + Teltonika Global Plan

Teltonika
TAT100*

Logo_Black.png

До 36 місяців автономної роботи

Logo_Black.png

Водонепроникний корпус 

Logo_Black.png

Bluetooth 4.2 + LE

Sensors, Beacons 

Logo_Black.png

GNSS: GPS, GLONASS GALILEO, BEIDOU

Вартість: 3 290 ГРН

*Не працює з мобільним додатком Dream Security та не встановлена Teltonika Global Plan

TAT100-ASSET-TRACKER.png
Reviews

Відгуки клієнтів

“Я дуже радий, що вибрав Shadow для захисту свого автомобіля. Зручний мобільний додаток та надійність роботи системи роблять її ідеальним вибором для мене. Безперечно варто спробувати!”

Олексій

"Shadow просто чудовий для захисту мого автомобіля. Проста установка, зручна програма та швидке налаштування - все це робить мій досвід використання продукту приємним і спокійним."

Володимир

"Встановивши Shadow на свій автомобіль, я відразу відчула полегшення. Знаючи, що мій автомобіль перебуває під постійним контролем, я можу зосередитися на інших важливих справах. Відмінне безпекове рішення!"

Тетяна

Contact

Зв'яжіться з нами

Адреса

Україна, м. Київ

пр. Володимира Івасюка, 6А К2

Контакти

+380 44 333 71 77

Ми працюємо

Сервіс

Офіс

24/7

9:00  – 18:00 

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram
bottom of page